Vo štvrtok, 30.5.2013 sa konal prvý ročník Prague fashion night. Do projektu sa zapojilo viac než 30 svetoznámich luxusných butikov a tiež niekoľko českých návrhárov. Tvárou projektu bolo krásna modelka Petra Němcová. Takúto skvelú udalosť som si nechcela nechať újsť, preto sme sa s Niky vybrali na zahájenie celej akcie, ktoré bolo pred hotelom Intercontinental. Niky sa podarilo Petru vyfotiť, takže tu je v plnej kráse. 

Zlé počasie akcii veľmi neprialo, preto aj účasť na zahájení bola pomerne nízka. Tiež sme sa tam nezdržali veľmi dlho. Prešli sme sa Parížskou ulicou, nakúkli do niektorých butikov a zmoknuté ako kurence sme odkráčali domov. Snáď budúci rok sa s nami počasie nebude takto zahrávať a vynahradíme si to. Čo sa týka môjho outfitu, zvolila som čierne Levis džíny, top MargiFashion, ktorý ste už mohli vidieť TU, koženú bundu Mango, čierne lodičky, červenú kabelku a šál. Boli ste sa tiež pozrieť na Prague fashion night? Ako sa vám táto akcia páčila?

 Paparazzi :)

Moja maličkosť na červenom koberci./ My in red carpet.

 Líčenie so značkou Lancome./ Lancome makeup maker.

 Prada, jedného dňa bude moja :) / Prada, one day it'll be my.

Výloha Salvatore Ferragamo a lodičky, ktoré patrili Marilyn Monroe./ Shop window Salvatore Ferragamo and Marilyn Monroe's shoes.


Top: MargiFashion, Jeans: Levis, Leather jacket: Mango, Bag: Made in Italy (Stilago), Shoes: Tamaris
Používa službu Blogger.

Lovely followers