Niektoré veci si zamilujeme na prvú dobrú, v prípade iných je nutné si nájsť cestu. Platí to jak v prípade vecí, ktoré nás bežne obklopujú tak i v prípade ľudí. 

Keď som svojho muža stretla po prvý krát, rozhodne to nebola láska ak z románu. Dokonca si pamätám, že som si povedala, že je síce sympatický, ale rozhodne to nie je môj tip. Až keď som ho lepšie spoznala, uvedomila som si, že už iného nechcem ...

Cesta k zvonovým rukávom

Trendy 70. rokov sa vracajú a ja som neverila vlastným očiam keď som zistila, že nie len zvonové nohavice, ale i rukávy sú opäť na výslní. "To ako vážne?", hovorila som si pri listovaní módnymi časopismi. Pred očami som mala scény ako z komediálneho filmu ... ako v novej blúzke s ohromnými volánmi zametám veci na pracovnom stole či to, ako mi volán padá pri obede do polievky a ja sa na tú "skazu" bezradne prizerám. Zatvorila som teda časopisy a povedala si, že sa bez tohto trendu predsa len zaobídem a jednoducho sa mu vyhnem.

Nikdy nehovor nikdy

Dobre tušíte. Zvonové rukávy ma dobehli a ja dnes premýšľam nad tým, či by som im predsa len nemala dať šancu. Preto som si pred časom na Pintereste vytvorila novú zložku venovanú zvonovým rukávom, kde postupne pinujem nové a nové obrázky.

Dnešným článkom chcem inšpirovať jednak samú seba, ale i vás. Alebo vy ste už kúzlo zvonových rukávov objavili? Budem rada ak mi napíšete. Ja aktuálne pripravujem ďalšie modely, ktoré sa objavia v ponuke MargiFashion Collection a čoraz viac som presvedčená o tom, že práve zvonové rukávy dostanú zelenú. Tak sa nechajme prekvapiť. 
Zdroj: Pinterest


Práca v reklamnej agentúra ma okrem iného naučila jednej dôležitej veci a to určovanie si priorít. Určite to i vy sami veľmi dobre poznáte. Sú dni, kedy sa na vás práca zo všetkých strán valí a ako inak všetko je super urgent. Čo robiť? Určiť si priority!

To isté platí v bežnom živote. Žijeme v zvláštnej dobe a mám pocit, že občas zabúdame na priority a na to, čo je v živote skutočne dôležité. Blížia sa Vianoce a ja sa na ne teším rovnako a možno ešte viac, ako keď som bola malá. Teším sa na chvíle strávene s rodinou a priateľmi, na vôňu Vianoc, blikajúce svetielka a všetky tie tak povediac gýče s tým spojené. Dnes som zapálila druhú sviečku a hneď ako dopíšem tento článok, pustím sa do zdobenia vianočného stromčeka. 

Zimný look

V tejto zime je najlepšie zahaliť sa do niečoho v čom nám bude príjemne teplo. V Prahe síce nesneží, ale zato je poriadna zima. Červený kabát je príjemne teplý, no na mínusové teploty nestačí. Na rad prichádza vrstvenie a moje obľúbené kombinovanie farieb. 

Tentokrát som červený kabát skombinovala s olivovo zelenou v podobe roláku, cardiganu (ten je schovaný pod kabátom) a čelenky. Potom som sa už len riadila farbami, ktoré sa objavujú na károvanom šále. Modrá v podobe tmavých džínsov a béžová na kabelke. Čo najradšej v tejto zime nosíte vy?Vlnený kabát: MargiFashion, Rolák: Lindex, Kabelka: Michael Kors, Džiny: Zara, Čižmy: Aldo, Šál: Primark, Čelenka: Vero Moda

Používa službu Blogger.

Lovely followers