Linen shirt

by - štvrtok, augusta 02, 2012Ľan je jedným z materiálov, ktorý k letu neodmysliteľne patrí. Je chladivý a vynikajúci počas horúcich letných dní.
Doma v skrini som už nejaký ten rok mala krepovanú ľanovú látku, prírodnej farby, na ktorú som už takmer zabudla. Keď sa mamine v marci dostala do ruky nová Burda 3/2012 bolo rozhodnuté. Zapáčila sa jej tam jednoduchá košeľa so stojačikom a kapsičkami na prednom diele.
Inšpirovala som sa slečnou na obrázku časopisu a obliekla som si k nej džinové kraťasi, jednoduché biele tielko, na nohy sandále so strapcami na platforme a malá kabelka v rovnakom štýle. Výsledok posúďte sami

Linen is one of the materials which is very good for summer. Especially during the hot summer days.
I had  it home a year but I did not use it and almost forgot about it. When my mom bought in March the new Burda 3/2012 magazine it was decided. She liked one very simple shirt without clasic collar and two small pockets.
I was inspired by the lady from the picture on the magazine. That's why I put it on together with the jeans shorts, casual white top, sandals on my feet with fringes on the sole and a small handbag of the same style. The results you can check by yourself ...Linen Shirt: MargiFashion
Shorts: Bershka
Shoes: Stradivarius
Handbag: Promod

You May Also Like

2 komentářů

Používa službu Blogger.