Kolekcia MargiFashion na Fler.cz

by - nedeľa, marca 06, 2016


Aktuálna ponuka oblečenia pod značkou MargiFashion sa pomaličky rozrastá. Kúsok po kúsku pribúdajú nové modely, ktoré ju dopĺňajú. Už o pár dní vám predstavím ďalšie tri, určené na prichádzajúcu jar - jedno sako a dva dlhšie kabáty. Všetky tri modely sú v neutrálnom béžovom odtieni. Nuda? V žiadnom prípade. Béžová je šik farbou, ktorá sa skvelo kombinuje a vytvára takzvaný základ, s ktorým sa veľmi dobre pracuje. Béžové sako tak môžete skombinovať podľa chuti napríklad s žltou, červenou či farbami roka - svetlo ružovou a modrou. 

Čo sa chystá?
V sobotu sa vo veľkom fotilo. Tento krát som sa postavila pred objekvit skvelému fotografovi Lukášovi Komárkovi. Prezradím vám, že jednotlivé outfity budú doplnené o jedinečné ručne vyrábané náušnice od Patrície Hejčíkovej, známe pod značkou MARNI. Rozhodne je sa na čo tešiť :)

Oblečenie MargiFashion k dostaniu na Slovensku i v Čechách
Doposiaľ bolo možné oblečenie značky MargiFashion objednávať len na Slovenských stránkach Sashe.sk. Tým, že čoraz častejšie prichádzali objednávky už aj z Čiech, rozhodla som sa, že je najvyšší čas zaregistrovať sa i na Fler.cz. Takže ak ste z Českej republiky a padne vám niektorý z mojich kúskov do oka viete, kde ma nájdete. Nezabúdajte, že všetko oblečenie bude ušité na mieru a podľa vašich požiadaviek. You May Also Like

8 komentářů

 1. Janka, teším sa na nové obrázky a som zvedavá na ručne vyrobené náušnice! A blahoželám k prieniku na český trh. :-)
  Katharine-fashionisbeautiful

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Kati. Nové fotky už čoskoro. Mám z nich veľkú radosť :)

   Odstrániť
 2. Gratulujem, je skvelé, že sa tvojej značke tak darí :) A teším sa na fotky.

  NITA

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Sáčka milujem a tie tvoje vyzerajú skvelo. Držím prsty v kariére ;).

  Vladies

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Super, že sa tak rozrastá tento tvoj projekt! Gratulujem :)

  Patrik
  http://www.meshommes.com

  OdpovedaťOdstrániť

Používa službu Blogger.