The dress like my secont skin

by - pondelok, novembra 23, 2015


V minulom článku som vám predstavila našu ďalšiu MargiFashion kolekciu, ktorá je zameraná na šaty. Nechala som vás aspoň trošku nazrieť, aby ste videli, čo všetko som pre vás nachystala. Dnes vám predstavím prvé zo šiat a to béžové.

Béžová je farba, ktorá je často označovaná aj ako telová. Preto šaty dostali pracovný názov "Šaty ako druhá koža". Neutrálne béžové šaty sú ideálnou voľbou vtedy, keď nechcete na seba príliš upozorňovať, ale chcete byť elegantná a decentná. Na druhej strane sa nedá povedať, že by to bola nuda. Béžová je totiž farbou, ktorá je túto sezónu super in. Nosia sa béžové kabáty, šaty, blúzky, nohavice, sukne ... Jednoducho béžová momentálne frčí a objavuje sa hneď v niekoľkých odtieňoch od ružovkastej až po hnedú. 

Naše šaty majú tento trendy odtieň. Keďže sme nechceli, aby šaty pôsobili príliš jednoducho, hľadali sme strih, ktorý zaujme. Šaty sme rozdelili na dve časti. Sukňovú, ktorú sme ponechali jednoduchú a pohrali sme sa s vrchnou časťou šiat. Vzniklo tak zapínanie, ktoré zdobia malé kovové gombíky zlatej farby. Tie sa objavujú i na lištách, na ramenách. Šaty sú veľmi pohodlné a vďaka príjemnému úpletovému materiálu nikde netlačia. Ak sa vám šaty páčia, ale béžová predsa len nie je vašou farbou, šaty je možné si u nás objednať v červenej či šedej. Teším sa na vaše komentáre :)

Tieto fotky vznikli v spolupráci so skvelou fotografkou Alžbetou Krhovjákovou, v priestoroch showroomu KARE a uši mi zdobia originálne náušnice, ručne vyrábané od šikovnej Mia de SignDress: MargiFashion, Shoes: Guess, Earings: Mia de Sign

You May Also Like

10 komentářů

Používa službu Blogger.