KRITIKA

by - štvrtok, októbra 17, 2019


Každý z nás sa s ňou už stretol. Nikto ju však nemá rád. Kritike sa jednoducho nevyhneme. Nech už robíme či venujeme sa čomukoľvek, nikdy nevyhovieme všetkým a žiaľ vždy sa nájde niekto, komu to, čo robíme nebude po chuti. Nie je to tak dávno, čo som sa ocitla pod paľbou kritiky. Bez varovania a ochrannej vesty. Áno, poriadne som to schytala a nebolo to nič príjemné. Na milosť či nemilosť prišla značka MARGIFASHION i ja samotná. Trvalo mi niekoľko týždňov než som to všetko rozdýchala. Vypočuť si, že to čo robím už niekoľko rokov, venujem tomu svoj voľný čas i energiu robím v podstate celé zle so mnou zamávalo. Čo teraz s tým? Mohla som mávnuť rukou a pokračovať ďalej, alebo sa na to vykašľať ...   

Ja som sa rozhodla po svojom. Všetky získané informácie som roztriedila ako popoluška. Na jednu stranu tie, ktoré boli svojim spôsobom oprávnené a budem musieť na nich zapracovať. No a na druhú ten zvyšok, ktorý som vyhodnotila ako neoprávnený. A poviem vám, hneď som sa cítila lepšie a vedela som, čo chcem či nechcem robiť a kam smerujem. Preto aj vy, nenechajte sa odradiť a znechutiť názormi iných. Nie vždy musí byť na 100% pravdivé. Vezmite si z toho len to podstatné. 


Od kritiky k novej kolekcii

Asi už tušíte, kam ma kritika doviedla. Presne tak, k novým modelom a jesennej kolekcii. Značka MARGIFASHION  je pre mňa srdcovou záležitosťou. Snažím sa, aby každý model mal svoj vlastný príbeh a fotenie zaujímavý koncept. Mohla by som to nafotiť v štúdiu, s modelkou pri jednofarebnom pozadí. To však nechcem. Áno viem, že ma je veľa a tak sa vo mne bije dilema, či zostanem v role modelky (ktorá ma mimochodom veľmi baví), alebo to prenechám novým tváram. Túto otázku nechávam zatiaľ otvorenú a určite sa k nej ešte vrátim. 

Nová jesenná kolekcia nie je tak stopercentne nová. Prvé modely úpletových šiat ste mohli vidieť už začiatkom roku, kedy som predstavila okrovo žlté v podobe šelmy a červené cestou z práce v metre. Tie boli doplnené o ďalšie 3 – béžové, ktoré vám dnes predstavím a dva odtiene zelenej. Pôvodne malo zostať toto číslo konečné, avšak vy ste rozhodli o tom, že už čoskoro do ponuky pribudnú ďalšie ...


Neutrálna neznamená nudná

Béžová, neutrálna či telová. Nazývame ju rôzne, ale každá z nás presne vie, o čo sa jedná. Rovnako ako v prípade šedej by sa dalo hovoriť o jej 50-tich odtieňoch. Je nadčasová, elegantná i šik. Rozhodne sa jej netreba báť a myslieť si, že je to nuda. Naopak! Vďaka béžovej docielite rafinovaný outfit. Neveríte?

Tento odtieň bol presne tým, ktorý som hľadala. Teplý tón béžovej v spojení s mäkkým úpletový materiálom bol dokonalým základom k vytvoreniu šiat, ktoré si zamiluje. Na jednej strane ležérne, na druhej zvodné. Záleží len na vás, ako ich chcete nosiť. Dostupné i v ďalších farebných odtieňoch, vždy šité na mieru. 

Foto: Michal V. KŘEPEL (@mikczech_foto)
Béžové šaty: MARGIFASHION, Tenisky: Nike, Lodičky: Guess, Slnečné okuliare: Relax

You May Also Like

10 komentářů

 1. Konečne článok, hurá Jani, teším sa. Nuž a dúfam, že ostaneš v úlohe modelky. Ide ti to to a fotky vždy stoja za to. Nuž a kritika to je veľmi nepríjemná vec, ja to zažívam aj od rodiny a to je ešte horšie niekedy. Od cudzích je to zlé, ale sú to cudzí ľudia. Som však rada, že si sa s tým popasovala.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Janka, ďakujem pekne za komentár. Som rada, že som článkom potešila. Máš pravdu, kritika od najbližších zamrzí ešte o čosi viac. Ako som písala, je priam nemožné vyhovieť všetkým a niekedy nás kritika dovedie ďalej, než by sme čakali :)

   Odstrániť
 2. Dost často kritizují lidé, kteří sami mají problém. Často se vyjadřují i k věcem, o kterých vůbec nic neví. Ten kdo něco umí a dělá nemá na kritiku ani čas a tak spíše poradí až v momentě, kdy se ho někdo zeptá.
  Ty šaty jsou úžasné. Děkuji o za foto s lodičkami a modelku měnit určitě netřeba!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aleš, ďakujem za milý komentár. Tak sa zdá, že v role modelky ešte nejaký čas vydržím :)

   Odstrániť
 3. Prosím hlavně pokračuj! Přiznám se, že kdybych sama nešila, tak si u vás něco pořídím. Jen zatím nemam tu potřebu, ale ráda sleduji a líbí se mi, co děláte. Šaty jsou skvělé a tobě to moc sluší!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem pekne Martina, veľmi si to cením a teším sa, že sa šaty páčia :)

   Odstrániť
 4. Ano,hlavně pokračujte!Modely skvělé a neumím si představit,že by je předváděl někdo jiný.Hodně štěstí!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Hi! Do you have any resources about which hair products works for men?

  OdpovedaťOdstrániť

Používa službu Blogger.