Rok 2014 sa blíži do svojho cieľa a ja som sa rozhodla, že dnešný príspevok venujem jeho bilancií.


Dnes mám pre vás ďalšiu ukážku z mojej práce, kde som mala na starosti produkciu a prípravu ďalšieho foto editorálu pre Stilago. Tentokrát som mala možnosť spolupráce s úžasnými stylistkami zo Školy stylu. Ešte teraz som nadšená zo spolupráce a tiež, že som mala možnosť osobne poznať Ejvi, Marušku a Evelínu. Prácu, ktorú dievčatá v Škole stylu robia dlho sledujem a sama rozmýšľam nad tým, že by som sa kurzu zúčastnila. Uvidíme, snáď v novom roku 2015 to príde. 

Vianočné večierky sú už v plnom prúde a než sa nazdáme, budú tu i oslavy nového roka. Preto ani my v Stilagu sme nelenili a pripravili sme Silvestrovský editoriál. Rok 2014 sme sa rozhodli uzavrieť štýlovo, preto sme si na spoluprácu nemohli vybrať nikoho lepšieho, ako práve spomínané stylistky Ejvi, Marušku a Evelínu zo Školy stylu.  

Miesto činu.
Fotenie prebiehalo v pražskom showroome Kare. Touto cestou by som im rada poďakovala za možnosť využitia ich jedinečných priestorov, nábytku i rekvizít. 

Neprehliadnuteľná na večierku.
Silvester a večierky sa nezaobídu bez lesku a trblietok. Preto sme nimi ani my nešetrili. Všetky šaty sú síce čierne, ale pritom každé iné. Dominujú flitre, kovové odlesky, taktiež čipka i jemný šifón a dokonca i koženka. V prípade jednoduchých čiernych šiat dominantný náhrdelník. Myslím, že každá z žien by si z tohto množstva vybrala, to čo by sedelo jej postave i povahe. 

Bez nich by to nešlo.
Celé fotenie sa nieslo v príjemnej atmosfére blížiacich sa sviatkov. Jedlo sa, pilo, veselilo a samozrejme fotilo a natáčalo. Áno, týmto talentovaným a šikovným ľudom ďakujem za skvelú spoluprácu a teším sa z výsledku. O kom je reč? Tieto nádherné fotky má na svedomí neuveriteľne talentovaná a krásna fotografka Kateřina Novotná. Ak radi sledujte videa a ste zvedaví, ako fotenie prebiehalo, pozrite si naše VIDEO. O to sa postaral Jakub Martínek. Dekorácia, ktorá slúžila nie len ako pastva pre oko, ale i skvelé chutnala – Cupcakes od Moničky. Na tie sme sa najviac tešili a po fotení sme si každý z nás dopriali. Boli naozaj vynikajúce. Mňam. 


All dresses: Stilago, Models and styling: Škola stylu, Photographer: Kateřina Novotná, Video: Jakub Martínek, Production: Jana Dishani (me)


Po takmer týždni strávenom doma som bola rada, že som mohla vypadnúť na čerstvý vzduch. Poznáte to. Toto obdobie je priam ideálne na rôzne choroby a žiaľ ani ja som sa tomu nevyhla. Prišlo to ako blesk z jasného neba a ja som musela zrušiť všetky stretnutia a akcie, ktoré som mala naplánované. Nič sa nedá robiť, zdravie je prvoradé a hlavne za pár dní cestujem za rodinou a musím byť fit. 

Dnešný outfit bude viac menej odpočinkový. Zvolila som úzke džiny, jednoduché biele tričko, ležérny kardigan a môj obľúbený vínový kabát. Nosím ho dosť často. Mohli ste ho už u mňa na blogu vidieť v rôznych outfitoch. Rozmýšľam, že by som ich mohla dať do jedného príspevku. No, uvidíme. V poslednej dobe sa mi veľmi zapáčila kombinácia farieb vínovej s šedej. Už sa mi v hlave premieta niekoľko ďalších outfitov, do ktorých zakomponujem aj môj nový vínový klobúk. 


Z dnešného príspevku mám veľkú radosť. Už ako názov napovedá konečne som našla svoj vysnívaný klobúk. Už od minulého roku som všade možne zháňala klobúk, ktorý by mi sadol, no márne. Viem, že mnoho obchodov ponúka krásne klobúky. Problém je v tom, že všade ich majú len v jednej a to univerzálnej veľkosti. Klobúk tejto veľkosti na mojej mini hlave pripomína otočený lavór. Pred zhruba mesiacom sme boli na nákupoch v Drážďanoch. Keď som videla to množstvo klobúkov, ktoré tam ponúkali cítila som sa ako v raji. Žiaľ do tej doby, než som ich začala skúšať. Pobavila som nie len môjho manžela, ale aj predavačky. Odišla som na prázdno ... Klobúk, ktorý vidíte dnes na fotkách je značky Guess by Marciano a objednala som si ho na Stilagu. Pozerala som naň už dlho a stále som si hovorila, či to má ešte vôbec cenu skúšať. Keď som tento ktársny vínový klobúk videla na blogu Ejvi, povedala som si, že to risknem. No a vyplatilo sa. Ok, nie je to úplne moja veľkosť, ale z toho čo som doposiaľ našla mi sedí najlepšie. Mám z neho ohromnú radosť. 

Doma som hneď skúšala, s čím všetkým ho zladím. Môj prvý klobúkový outfit je na svete. Zvolila som krémový kabát s vlasom, ktorý už mám dlhšiu dobu, ale stále je aktuálny. Šila mi ho mamina asi pred troma krokmi. K nemu som si obliekla nové čierne nohavice s koženkovým vzhľadom a čierny sveter s vlasom, ktorý ste už u mňa na blogu mohli niekoľkokrát vidieť. Celkovo som si túto sezónu obľúbila "chlpaté kúsky". Outfit som už len doplnila veľkým károvaným šálom. 

Ako ste na tom s klobúkmi vy? Nosíte ich? Budem rada, ak mi poradíte, kde by som zohnala podobný klobúk v béžovej farbe. Vopred ďakujem :)


Po zhruba dvojtýždňovej pauze som tu s novým príspevkom. Dnes bude reč o žehlení a novej žehličke od značky Philips PerfectCare Viva. Bola som oslovená, aby som túto skvelú žehličku otestovala. Táto spolupráca ma nesmierne potešila. Verte, neverte, žehlenie patrí medzi moje obľúbené domáce činnosti. Pri žehlení dokážem vypnúť a zrelaxovať po náročnom pracovnom dni. Zapnem si svoj obľúbený program a pustím sa do práce.

Prvý pohľad na žehličku.
Žehlička PerfectCare Viva ma v prvom rade zaujala svojim dizajnom. Vyzerá naozaj krásne, čisto a elegantne. 

Používa službu Blogger.

Lovely followers