Inšpirácia - šatka vo vlasoch

/
1 Comments

Už sa ani nepamätám, kedy sa na blogu naposledy objavil článok venovaný inšpirácii. Preto som si dnes povedala, že je najvyšší čas to zmeniť. Ako už napovedá nadpis i úvodný obrázok, rozhodla som sa trochu povenovať súčasnému trendu - šatke vo vlasoch.

Šatka vo vlasoch nie je žiadnou novinkou. Nosili ju pred rokmi naše mami či staré mami. Táto retro záležitosť hlasí svoj návrat a stala sa žhavým trendom tohto leta. Ja som ju zaznamenala pred tromi rokmi v kolekcií jar leto môjho obľúbeného návrhárskeho dua Dolce & Gabbana. Odvahu som však nenabrala. Túto sezónu ma šatka vo vlasoch sprevádza omnoho častejšie. Už som ju obdivovala na viacerých zahraničných, ale i domácich módnych blogoch. Taktiež môj obľúbený Pinterest je priam nabitý šatkovými inšpiráciami a tak som aspoň niekoľko z nich vybrala.

Počas víkendu som si doma vyskúšala niekoľko jednoduchých účesov, ktoré som oživila šatkou a poviem vám, je to paráda! Napríklad I úplne obyčajný drdol sa zmení na nevšedný a zábavný. Alebo si šatku jednoducho uviažte ako čelenku okolo hlavy. Krásne oživí akýkoľvek outfit a môže nahradiť i šperky. Zdroj: Pinterest


You may also like

1 komentár:

Používa službu Blogger.

Lovely followers