Without high heels

by - nedeľa, marca 22, 2015


Dospela som do štádia, kedy som si aj ja uvedomila, že je viac než nutné mať v botníku aspoň jedny pohodlné topánky. Som na ne skutočnou maniačkou, ale väčšina mojich topánok je na vysokom podpätku. To, že potrebujem mať aj pohodnú obuv si uvedomím až vtedy, keď je neskoro. 

Tento víkend som bola nakupovať. U Baťu som mala vyhliadnuté čierne kožené "slipony". Musím sa priznať, že týmto pre mňa divným topánkam som zo začiatku veľmi nefandila a na chuť som im prišla len nedávno. (Nedokážem si to vysvetliť, ale nevadí). Sú kožené a veľmi pohodlné a na víkendové výlety ako stvorené.

Na jeden taký sme sa s manželom vybrali tento víkend, takže som nové topánky mohla rovno otestovať. Na sebe som mala okrovo žltý kabát, ktorý ste na blogu mohli vidieť už v niekoľkých príspevkoch TU a TU. Väčšinou ho kombinujem s čierno bielou a aj tento krát som svojej obľúbenej kombinácií ostala verná. Páči sa mi, keď výrazný okrový kabát vynikne. Navyše sa musím priznať, že sa mi v poslednej dobe nejak nechce experimentovať. Čierno biela je pre mňa zaručenou istotou. Snáď nabudúce sa odvážim pre divokejšiu farebnú kombináciu.

Jacket: MargiFashion, Fabric: Evotex, Trousers: Mango, T-shirt: Zara, Shoes: Baťa, Bag: H&M

You May Also Like

10 komentářů

 1. very nice!

  _________________________
  street elegance outfit
  WWW.JUSTYNAPOLSKA.BLOGSPOT.COM

  OdpovedaťOdstrániť
 2. outfit je naprosto dokonaly, moc se mi libi ten zluty kabatek, skvele to doplni :) proste krasa :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za krásny komentár Michaela :)
   Musím sa priznať, že žltý kabát som si naozaj veľmi obľúbila a nosím ho do momentálne najčastejšie :)

   Odstrániť
 3. Ten žlutý kabát je prostě strašně feši!! A perfektně funguje s těma proužkama =)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne Michael. Mám pocit, že prúžky vždy fungujú takmer so všetkým :)

   Odstrániť
 4. Nádhera! Já bych si takové kousky v obchodě nevybrala, přitom pak v reálu vypadají nádherně...
  Simushka in Bubblegum

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Je to super :-). Žlutá barva k Tobě krásně pasuje a ten kabátek je boží :-). Taky jsem nějaký chtěla, ale bohužel jsem nenašla žádný, který by mi vyhovoval vzhledově i cenou :-/...

  Zvu vás všechny do soutěže, ve které můžete vyhrát den se společností YVES ROCHER, BLOGGERKAMI a přidat se k projektu SÁZEJME PRO PLANETU, díky kterému spolu zasadíme stromečky pro výrobu produktů značky YR a pro záchranu přírody :-)!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Yellow is a really nice color and your jacket is really beautiful! I'm Eni, blogger from Italy....If you want, take a look at my blog and let me know what you think. Kisses,
  Eni

  Eniwhere Fashion
  Eniwhere Fashion Facebook

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Hi dear! I've seen your comment on www.soratemplates.com because of the template you're using. I'd be really grateful if you could tell me how you changed what appeared at the top of the template "Home, Layout, Shortcodes, Pages and Download this template". Do you remember how you changed those names and link them to the pages? If you don't want to answer here, you can send me an e-mail (mrb-1996@hotmail.com). You'd make me a huge favor! Thank you so so so much!
  I'm following you from now :)

  OdpovedaťOdstrániť

Používa službu Blogger.